PUFY STYROPIANOWE

W naszej ofercie posiadamy pufy z wypełnieniem styropianowym w żywych kolorach. Idealnie sprawdzają się one jako wyposażenie pokoju dziecka lub nastolatka, a także do pokoju dziennego czy sypialni. Proponujemy pufy w wielu ciekawych wariantach, np. w formie stożka, kostki lub piłki, które występują w różnych rozmiarach, dzięki ...

PUFY STYROPIANOWE

W naszej ofercie posiadamy pufy z wypełnieniem styropianowym w żywych kolorach. Idealnie sprawdzają się one jako wyposażenie pokoju dziecka lub nastolatka, a także do pokoju dziennego czy sypialni. Proponujemy pufy w wielu ciekawych wariantach, np. w formie stożka, kostki lub piłki, które występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować ich wielkość do metrażu pomieszczenia. Klienci mogą wybrać barwę obicia spośród kilkudziesięciu kolorów tapicerki. Pufy wykonujemy z najwyższą starannością, stosując podwójne szwy dla jeszcze lepszego wzmocnienia.

Więcej
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 134,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa Pufa Sako 250L. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufie, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie się do twojego ciała.

  134,00 zł
  W magazynie
 • 185,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa Pufa Sako 400L. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufie, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie się do twojego ciała.

  185,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa pufka kostka. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufce, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie.

  53,00 zł
  W magazynie
 • 164,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa Pufa Piłka 180L. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufie, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie się do twojego ciała.

  164,00 zł
  W magazynie
 • 204,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa Pufa Piłka 250L. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufie, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie się do twojego ciała.

  204,00 zł
  W magazynie
 • 245,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa Pufa Piłka 400L. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufie, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie się do twojego ciała.

  245,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie
  Recenzje: 0

  Producent Polski Wygodna i komfortowa pufka mini. Pozwala się dowolnie formować. Podczas siadania na pufce, kulki zaczynają wypełniać i rozciągać materiał co powoduje idealne dopasowanie.

  39,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Śledź nas na Facebooku